Ładuję...

Sklep Taneczny

DanceSPOT - Sklep taneczny- Obuwie, stroje, akcesoria. Sprawdź!

www.dancespot.pl
Dancespot.pl to nowoczesny sklep taneczny, który powstał w odpowiedzi na potrzeby czołowych polskich tancerzy. Z dumą możemy przyznać, że jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom, nawet tych najbardziej wymagających. W specjalnie przygotowanym przez nas asortymencie posiadamy najlepszej jakości produkty taneczne, które dotąd były dostępne jedynie za granicą i zarezerwowane dla wybranych. Tylko u nas wysokiej klasy stroje taneczne i buty taneczne są na wyciągnięcie ręki. 
Nasz sklep stacjonarny mieści się w samym centrum stolicy Polski. Tancerze, jak również osoby rozpoczynające swoją przygodę z tańcem znajdą w nim wszystko, czego tylko potrzebują. Oferujemy m.in:
- buty do tańca towarzyskiego
- buty do salsy
- buty do tanga
- jazzówki
- baletki
- getry
- ochraniacze na obcasy
Ekskluzywne stroje i buty taneczne. Atrakcyjne ceny
Dzięki temu, że jesteśmy wyłącznym dystrybutorem znanych i cenionych na świecie marek Ray Rose i Aida, możemy zaproponować Państwu najwygodniejsze i najlepsze jakościowo obuwie taneczne. Dodatkową ofertę stanowią obuwie dla nowożeńców, w których komfortowo przetańczycie całą noc.
Rozumiejąc potrzeby każdego tancerza, oferujemy niezwykle bogatą gamę atrakcyjnych i wygodnych strojów do tańca. Tylko u nas znajdziecie najpiękniejsze spódnice i sukienki zarówno do standardu, jak i łaciny. Tylko u nas znajdziecie szykowne ubrania męskie. 
To, co nas wyróżnia na tle konkurencji, to najwyższa jakość produktów i usług, unikatowy towar importowany z wielu krajów, największy w Polsce wybór strojów treningowych (ponad 300 modeli dostępnych w różnych rozmiarach), stale poszerzany asortyment, atrakcyjne ceny, a także miła i profesjonalna obsługa. Jesteśmy jednym z największych sklepów tanecznych w Polsce. Poza tym, jesteśmy wyłącznym dystrybutorem prawie wszystkich oferowanych przez nas marek
Swoją ofertę kierujemy do profesjonalnych tancerzy wyczynowych, miłośników tańca oraz kursantów szkół tańca. Dzięki temu, że sami jesteśmy tancerzami, posiadamy ponad 20-letnie doświadczenie i znamy branżę od podszewki, jesteśmy w stanie służyć fachową pomocą w kwestii wyboru odpowiednich produktów.

 

W naszym sklepie kupują znane gwiazdy telewizyjne i filmowe. Panuje tu niezwykle rodzinny klimat i przyjazna atmosfera. Zapraszamy!