Ładuję...

Sklep Taneczny

O nas

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom czołowych polskich tancerzy stworzyliśmy sklep taneczny, który całkowicie zaspokaja ich potrzeby. Najlepszej jakości produkty taneczne, które dotąd były dostępne jedynie za granicą, są teraz na wyciągniecie ręki.
Sklep taneczny DanceSPOT w samym centrum stolicy Polski to punkt, w którym każdy tancerz znajdzie wszystko, czego potrzebuje. Wszelkiego rodzaju buty taneczne, takie jak: buty do tańca towarzyskiego, buty do salsy, buty do tanga, sneakery, jazzówki, baletki oraz buty ślubne; artykuły taneczne - getry, worki na obuwie, szczotki, ochraniacze na obcasy oraz stroje treningowe dla dzieci i dorosłych.
DanceSpot jako wyłączny dystrybutor marek Ray Rose i Aida zapewni Wam najwygodniejsze i najlepsze jakościowo buty. Marki te uważane są obecnie za najlepszych producentów profesjonalnego obuwia tanecznego na świecie.
Odwiecznym problemem tancerzy, spędzających wiele godzin na parkiecie była trudność w zdobyciu ładnego i wygodnego ubrania treningowego. Postanowiliśmy to zmienić, dlatego mamy największy wybór w kraju spośród pięknych, wygodnych i ciekawych stroi treningowych, takich jak spódnice i sukienki do łaciny, spódnice i sukienki do standardu, bluzki, spodnie oraz ubrania męskie. Nasze stroje zostały już wypróbowane i docenione przez najlepszych polskich tancerzy.
Aby umilić zakupy w naszym sklepie tanecznym DanceSpot oferujemy dla najwierniejszych klientów Karty Stałego Klienta, a także przygotowujemy promocje i rabaty.

Zapraszamy do punktu handlowego przy ul. Materii1, 02-258 Warszawa

 od poniedziałku do piątku w godzinach: 10-18 i w sobotę od 11 do 14
Prowadzimy także sprzedaż wysyłkową. Przyjmujemy płatności gotówką, kartą i przelewem w PLN i EUR.  
Zamówienia oraz wszelkie pytania prosimy kierować pod numer: (+48) 512 270 870 lub na email:dancespotsklep@gmail.com