Ładuję...

Sklep Taneczny

HomeButy taneczneAida

Damskie lacina

Męskie lacina

Damskie standard

Męskie standard

Treningowe

Dziecięce

             Historia firmy "Aida" rozpoczęła się w 1993 roku, kiedy profesjonalni tancerze Ljubow i Vladimir Kotlyarov, a teraz właściciele marki  "Aida", postanowili zaopatrzyć swoich uczniów w wygodne buty do tańca towarzyskiego. Po otrzymaniu odmowy od znanego producenta butów baletowych i ludowych, których technologia produkcji zasadniczo różniła się od wymaganej, zwrócili się do pracowni szewskiej, w której produkowano obuwie codzienne. W tym warsztacie, pod ich nadzorem, wykonano pierwsze próbki butów, które można wykorzystać do tańców towarzyskich. Od tego czasu rozpoczął się rozwój firmy Aida, obecnie światowego lidera wśród producentów butów do tańca. Bliskie relacje z najlepszymi tancerzami pozwoliły szybko usprawnić proces technologiczny. Wśród par, z którymi firma zaczęła współpracować, byli mistrzowie nie tylko z Rosji, ale także dużo dobrych tancerzy z całego świata. Jednym z najbardziej znanych jest Viktor Nikowski, wielokrotny mistrz Rosji i najpopularniejszy rosyjski trener na świecie. Szybko udało im się zorganizować produkcję obuwia najwyższej jakości, która już w 1998 roku została doceniona przez legendarnego tancerza Allana Tornsberga. Wtedy właśnie powstał najpopularniejszy męski obcas Allan, a ich współpraca  trwa do dnia dzisiejszego.
          Od tego czasu firma Aida zaczęła zdobywać sławę na całym świecie. Tancerze uważają buty Aidy za najlepsze na świecie: jako potwierdzenie tego faktu - na Mistrzowstwach Świata 2016 wśród profesjonalistów, 9 par w półfinałe i 5 par w finałe tańczyło w butach firmy Aida!
         Firma wyznacza trendy i pomysły technologiczne w butach do tańca na całym świecie. Większość producentów próbuje kopiować modele i obcasy Aidy, ale nadal nie mogą uzyskać butów, które by się zbliżyły do nich jakościowo, ponieważ stworzyli oni kulturę technologiczną, gdzie zespół szewców najwyższej kwalifikacji ręcznie wykonują idealnie dopasowane obuwie.
Pokazuj po 30 60 90
1 z 1

Brak pozycji.