Akcesoria do tańca

Kategorie produktów

Wyświetlanie 49–72 z 82 wyników

Akcesoria do tańca

Każdy tancerz, początkujący czy zawodowy, zaczyna swoją przygodę ze sklepem tanecznym, przede wszystkim, od butów do tańca i strojów treningowych. Dopiero z czasem klienci naszego sklepu odkrywają również cały wachlarz akcesoriów do tańca które ułatwiają życie każdego tancerza.

Jakie akcesoria taneczne musi mieć każdy tancerz?

Woreczki lub torby na buty taneczne, ochraniacze na obcasy, akcesoria do pielęgnacji butów tanecznych, specjalne szczotki druciane szorujące skórzaną podeszwę butów tanecznych (łosiówkę), torby, plecaki i pokrowce na ubrania, ochraniacze na kolana (zwłaszcza jeżeli przed nami nauka tańca nowoczesnego lub jazzu). Dla partnerek ważny jest szeroki wybór specjalnych rajstop tanecznych – nasz sklep stacjonarny i internetowy oferuje kabaretki do zadań specjalnych przeróżnych odcieni na każdy gust i do każdej kreacji. A ozdoby do włosów? Spinki, opaski, wsuwki, wypełniacze i siateczki do koka, oraz wiele innych akcesoriów dla włosów tancerzy. A co dla partnerów? Nasi profesjonalni doradcy w Dance Spot podpowiedzą jak dobrać kołnierzyki, muszki i butonierki do stroju standardowego. Nasz sklep taneczny ma w sprzedaży przenośne urządzenie które pozwala zastąpić partnera lub partnerkę na treningu – „MY DANCE ASSISTANT”. To wyjątkowe innowacyjne rozwiązanie stworzone przez światowej sławy eksperta tańca Leonida Pletneva, który ma ponad 50-letnie doświadczenie w branży tanecznej, oraz który wychował dziesiątki Mistrzów Świata i zwycięzców najbardziej prestiżowych międzynarodowych konkursów.
W swojej ofercie stacjonarnej i online sklep taneczny Dance Spot posiada również odświeżacze do butów dla tancerzy, wyciskających z siebie siódme poty na treningu. Teraz bez obawy o niechciane zapachy dzięki woreczkom dezodorującym Bunheads mogą kontynuować swoje intensywne treningi. Podczas gdy zwykłe odświeżacze po prostu maskują zapach, aktywny węgiel bambusowy pochłania i usuwa zapachy i wilgoć zapobiegając rozwojowi bakterii.