Ładuję...

Sklep Taneczny

Nowości

29
KWI
Już teraz zapłacisz za wsztystkie zakupy w Twoim ulubionym sklepie tanecznym taneczną kryptowalutą - DANCE COIN. Jeśli jeszcze nie jesteś zaznajomiony z kryptowalutami, to chętnie wprowadzimy Cię w ten nowy, przyszłościowy świat. Jest to prosty proces, w pierwszej fazie wymagający kilku kroków, natomiast gdy już staniemy się posiadaczami portfela walutowego, same rozliczenia stają się bardzo proste. W jaki sposób zakupić Dance Tokeny? Jest na to kilka sposobów!
1. Poprzez rejestrację na stronie MOSAICO.AI klikając na link : https://mosaico.ai/airdance?p=oaykcokj
Wybieramy przycisk INWESTUJ - projekt AIRDANCE (tu można dokładnie przeczytać czym jest DanceToken) - ZAINWESTUJ - wypełniamy swoje dane - zaznaczamy aby portfel na Kanga Exchange został założony automatyczni (przyda się do szybkich płatności). Następnym krokiem jest potwierdzenie linku aktywacyjnego, przesłanego na podany przy rejestracji adres email. Przechodzimy do płatności (kupujemy DACE COIN)  Uwaga! tutaj płatność przez DotPay jest 0% 
2. Poprzez załorzenie konta na giełdzie KANGA EXCHANGE. 
Pobieramy aplikację na telefon KangaWallet, rejestrujemy się i gotowe. Teraz, aby zasilić konto w DanceCoin (tylko do 5 czerwca 2021) logujemy się na to samo konto, poprzez przeglądarkę na https://kanga.exchange. Wchodzimy w zakładkę Kanga Cash - wpłacamy na konto złotówki (bądź inną walutę) dowolną metodą, wracamy na Kanga Exchange i wymieniamy wpłacone środki na Dance Coin w zakładce IEO (tokeny w trakcie emisji do 5.06.2021). 
Gdy już mamy na koncie Dance Coin możemy w dowolnej chwili i w dowolnym miejscu na świecie zapłacić za zakupy, bez żadnej prowizji!  Dla Stałych klientów mamy dodatkowe zniżki - więcej info u naszych przedstawicieli.
Jeśli potrzebujesz pomocy lub dodatkowych wyjaśnień zapraszamy do rozmowy. 
 
 

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Uwaga! Dodajesz komentarz jako niezalogowany użytkownik!
Zaloguj się na swoje konto, wtedy nie trzeba będzie za każdym razem wpisywać Imię i E-Mail