Buty do tańca Warszawa

Ray Rose

Ray Rose Ltd., Art Sport is the culmination of over 30 years dedication to, and development of, high quality shoes for dancers, by the Ray Rose Company. Dancing has evolved considerably over the past 10 to 20 years, and the Latin American and Standard dancers of today combine both athleticism an artistic interpretation, with an intensity greater than those of previous generations.

PORTDANCE

Portugalski producent obuwia tanecznego. Prężnie rozwijająca się firma zdobywająca rynki krajów w całej Europie jak również w USA. Produkuje obuwie niezwykle eleganckie i wyszukane. Wielość modeli pozwala każdemu znaleźć coś dla siebie. Elegancja buta codziennego w połączeniu z wygodnym obuwiem tanecznym to coś co proponuje PortDance.

AKCESDANCE

Marka Akces to rodzinna firma z tradycjami specjalizująca się w produkcji obuwia. Wykonuje obuwie taneczne, wizytowe, oficerskie, do jazdy konnej oraz teatralne. Każdy but tworzony jest z wielką pasją – począwszy od wyboru najlepszych materiałów przez kontrolę poszczególnych etapów produkcji aż do przygotowania gotowego produktu dla klienta.

Buty do tańca w Warszawie

Czy chcesz osiągać doskonałe wyniki i czuć się tak komfortowo, jak to tylko możliwe podczas występu lub sesji treningowej? Następnie należy zadbać o komfort stóp i wybrać odpowiednie obuwie do tańca. Jeśli szukasz „Warszawa buty do tańca”, to dobrze trafiłeś, ponieważ nasz sklep taneczny „AirDance” oferuje szeroką gamę butów dla tancerzy tanga oraz butów do tańców latina.
Zawsze chętnie służymy radą, bo jeśli Twoje życie związane jest z tańcem zawodowym lub amatorskim, to wiesz, jak ważne jest posiadanie wysokiej jakości i odpowiednio dobranych butów do tańca. Buty do tańca pozwalają nie tylko na wysoką jakość i wygodę tańca, ale także na zminimalizowanie możliwości odniesienia obrażeń w trakcie występu. Nasz sklep z butami tanecznymi w Warszawie oferuje szeroki wybór butów tanecznych znanych marek. Znajdziemy dla Ciebie wygodną parę, biorąc pod uwagę najnowsze trendy w obuwiu tanecznym.
Sklep taneczny AirDance w Warszawie oferuje obuwie taneczne do różnych stylów i kierunków, a także akcesoria niezbędne do zapewnienia komfortu stopom.
Jeśli szukasz wysokiej jakości butów do tańca w Warszawie, nie na darmo znalazłeś nasz sklep internetowy, ponieważ oferuje on szeroki wybór różnych modeli na miarę. Istnieje nieograniczony wybór butów dla osób w każdym wieku i o różnych upodobaniach. AirDance Shop specjalizuje się nie tylko w sprzedaży butów dla profesjonalistów, ale także dla początkujących w świecie tańca. Dlatego z łatwością znajdziemy odpowiednie buty dla dorosłych i dzieci. Cieszymy się, że możemy Cię zaskoczyć nowymi, ekskluzywnymi butami w Warszawie.

adres

AirDance shop

ul. Wirażowa 119,
02-145 Warszawa
tel.: +48 503 547 668