Sklep taneczny Warszawa
AirDance Shop

AirDance SHOP

BUTY
TANECZNE

Idealne buty do tańca to nasza
specjalność!

AirDance Shop

STROJE
TANECZNE

Największy w Polsce wybór strojów do tańca!

Air Dance SPOT

STROJE
TANECZNE

Stroje które pomagają tańczyć!

AirDance Shop

KOSMETYKI&
AKCESORIA

Wiemy czego tancerze potrzebują  najbardziej!

Air Dance SPOT

WYPRZEDAŻ
BUTY -10%
Zawsze warto zajrzeć do naszego działu
Przecen!

EXCLUSIVELY

IN AIRDANCE SHOP 

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem w Polsce
wielu światowych marek!

Czy szukasz: warszawa sklep taneczny? Jeśli tak, to świetnie trafiłeś! Airdance Shop aka Dance Spot to zdecydowanie najlepszy sklep taneczny w Warszawie z ofertą dostosowaną dla tancerzy każdego gatunku.
Airdance Shop znany wcześniej jako sklep taneczny Dance Spot Warszawa to nadal to samo wspaniałe miejsce z urokliwą, przyjacielską atmosferą.
Pierwsza siedziba Dancespot Warszawa od roku 2009 mieściła się przy ul. Frascati 19, w samym sercu miasta. To tu zdobyliśmy pierwsze serca tancerzy i miłośników tańca oraz nawiązaliśmy bliskie relacje z klientami, które trwają, aż do dziś. Jest to bardzo sentymentalny okres naszej działalności. Od roku 2010 zaczęliśmy się intensywnie rozwijać wprowadzając do oferty sklepu coraz to więcej produktów, a naszym flagowym brandem od tamtego czasu jest marka Aida i RayRose. Od roku 2011 jesteśmy obecni również online. Stworzyliśmy nasz pierwszy sklep internetowy z bardzo oryginalną grafiką – otwierające się drzwi garderoby prowadziły do oddzielnych pokoi, a każdy z nich z innym asortymentem. Kolejne lata to czas intensywnego rozwoju naszej działalności. W roku 2015 powstało nowe, bardziej nowoczesne logo i nowy sklep internetowy.
W roku 2016 sklep Dance Spot przenieśliśmy się do nowej siedziby pod adresem: Al. Jerozolimskie 123a w Millennium Plaza, poźniej nazwanym Atlas Tower na warszawskiej Ochocie. To tu jeszcze bardziej rozwinęliśmy skrzydła jako warszawski sklep taneczny.
Naszą intencją od samego początku było stworzenie miejsca idealnego dla tancerzy, i tak pod koniec roku 2018 sklep powiększył się o przytulną kawiarenkę pod nazwą Tutu Cafe. Od tego czasu Dance Spot zyskał zupełnie nowe oblicze i stał się ulubionym miejscem spotkań nie tylko dla tancerzy.
Niestety pandemia Covid-19 wraz ze wszystkimi obostrzeniami dla gastronomii i szkół tańca bardzo zaszkodziła naszej działalności i byliśmy zmuszeni pożegnać się z naszą ukochaną kawiarenką. Mimo kłopotów i trudności rozwijamy się dalej tworząc zupełnie nowy rozdział w naszej historii. Nawiązaliśmy współpracę z globalną marką Airdance, która zaowocowała zmianą nazwy i rebrendingiem naszej marki na Airdance Shop. Nasza nowa siedziba znajduje się w bardzo dogodnym miejscu przy ul. Materii 1, dzielnica Warszawa Włochy – Okęcie. Mamy tu własny, bezpłatny parking i jesteśmy w bliskim sąsiedztwie węzłów komunikacyjnych, lotniska i komunikacji miejskiej.
Serdecznie zapraszamy!

 kontakt

adres

AirDance shop

ul. Materii 1,
02-258 Warszawa
tel.: +48 512270870
in**@da*******.pl