Buty do tańca męskie

Kategorie produktów

Buty do tańca męskie

Obuwie taneczne są ważnym aspektem życia zawodowego tancerza. Równie ważne dla tych, którzy dopiero uczą się tańczyć, są dobrze dobrane buty męskie. Twoje buty taneczne mają ogromne znaczenie i wpływają na technikę i jakość tańca, równowagę i prezencję. Buty do tańca męskie są klasyfikowane zgodnie z kierunkiem tańca. Jako specjaliści w tej dziedzinie stale monitorujemy rynek taneczny i potrzeby tancerzy wszystkich stylów, takich jak: taniec towarzyski, salsa, bachata, kizomba, zouk, tango, hip-hop, jazz, współczesny, balet, disco, rock and roll, taniec funkcjonalny i weselny. W Airdance Shop znajdziesz największy wybór wygodnych butów do tańca męskich. Wśród wszystkich pozycji naszego sklepu na pewno znajdziesz to, co jest dla Ciebie idealne. Oferujemy tylko najbardziej zaufane marki, które zdobyły uznanie klientów na całym świecie. Buty do tańca męskie wykonane są z wysokiej jakości materiałów, co jest ważne podczas codziennych treningów, a jednocześnie posiadają oryginalny design, który dobrze sprawdza się podczas wyczynowych występów na parkiecie. 

Buty do tańca męskie – sprawdzony pomocnik na parkiecie

W standardowym programie ciężar tancerza rozkłada się równomiernie, a w tańcach latynoamerykańskich obciążenie dotyczy głównie palców, dlatego przód buta powinien być jak najbardziej wytrzymały.

Aby czuć się komfortowo i móc poradzić sobie z szybkimi, ostrymi ruchami tańców latynoamerykańskich, potrzebne są niezawodne buty do tańca. Profesjonaliści zwracają uwagę na jakość i naturalność skóry. Stopy będą w stanie łatwiej przenosić ciężary, zwłaszcza gdy będą musiały wytrzymać dwukrotnie większy ciężar przy wsparciu partnera.

Nowe buty z prawdziwej skóry powinny być trochę małe, z czasem się rozciągają. Buty do tańca męskie muszą mieć podeszwę, która zapewni doskonałą przyczepność na podłodze, a także poślizg.

Dla początkujących powiemy, że modele latynoamerykańskie mają obcas o wysokości 3,5-4 cm, a dla walca będzie niski – tylko 2 cm.

Oferujemy szeroki asortyment butów do tańca męskich – wystarczy wybrać coś odpowiedniego dla siebie!