Buty do tańca damskie

Kategorie produktów

Buty taneczne damskie – klucz do sukcesu w tańcu.

Odpowiednio dobrane buty są niezbędne dla tancerza na każdym poziomie. Buty damskie do tańca są ważne dla naszego zdrowia.Wybór odpowiednich butów tanecznych damskich pomoże łatwiej podciągnąć stopę, pewnie się obrócić i utrzymać równowagę w tańcu. Słabej jakości lub niewłaściwie dopasowane buty mogą powodować skrzywienie i koślawość stóp, ból kolan, problemy z plecami, a nawet prowadzić do poważnych obrażeń. Jako specjaliści w tej dziedzinie stale monitorujemy rynek taneczny i potrzeby tancerzy wszystkich stylów. Sklep taneczny Airdance Shop prezentuje największy wybór wygodnych butów tanecznych damskich. Buty do treningu towarzyskiego, sandały do ​​tanga, buty do jazzu, baletki, szpiczaste buty i buty ślubne. Nasza szeroka oferta pozwala każdej tancerce znaleźć markę, model i projekt, który ją zadowoli. Sklep AirDance jest oficjalnym dystrybutorem takich marek obuwniczych jak Ray Rose, AIDA, PortDance, Capecio, Rummos.

Marki prezentowane w naszym sklepie produkują wyjątkowe buty dla dziewczynek. Posiadamy modele z wkładkami antybakteryjnymi, antypoślizgowymi, z wkładkami kwadratowymi i okrągłymi, z paskami, które się nie rozciągają. Ręcznie robione buty balowe, miękkie, ale wspierające, z regulowanymi paskami lub bez. Wkładka, która powtarza anatomię stopy i stabilny obcas to dopełnienie podczas tańca. Dobra podeszwa jest również niezbędna dla przyczepności na parkiecie.

Buty taneczne damskie – które wybrać?

Jak wybrać buty taneczne damskie dla siebie? Najważniejszą rzeczą przy wyborze butów do tanga jest to, aby najpierw było wygodnie, a potem się podobało. W praktyce w świecie tańca towarzyskiego nie można trzymać się klasycznych stereotypów, tylko wybierać buty odpowiednie dla siebie! Oznacza to, że do tanga możesz wybrać prawie dowolny kształt i wysokość obcasa.