Buty do tańca latino

Kategorie produktów

Buty do tańca latino

Prezentujemy ci najlepsze damskie buty do tańca latino. Są to bardzo wygodne sandałki od topowych producentów obuwia tanecznego na świecie. Są to zarówno profesjonalne buty dla zawodowych tancerek jak i pantofle do tańca dla początkujących pań. W takich butach z przyjemnością przetańczysz całą noc na weselu, balu czy dyskotece. Buty taneczne latino są dedykowane do salsy, bachaty, kizomby, tango, latino solo, latino show, high heels dance oraz do tańca towarzyskiego.

Buty do tańca latino – czym się różnią 

Buty do tańców latynoamerykańskich czyli latin dance shoes zawsze mają odkryte palce. Przód zrobiony jest zazwyczaj z paseczków ułożonych na różne sposoby. Wybór modeli butów do tańca latino jest bardzo różny – aby dopasować buty dla różnych stóp. Latynoamerykańskiego looku dopełnia kolor opalonej, cielistej satyny – najczęściej wybierany przez tancerki. Buty zapinane są na pasek zapinany dookoła stopy lub kostki.

Buty do tańca latino muszą być bardzo dobrze dopasowane do stopy. Idealne na długość ( palce stopy powinny dochodzić do samego końca wkładki) i tęgość. Gdy już znajdziemy najwygodniejszy model, dobieramy najbardziej komfortowy obcas slim lub flared, czyli prosty lub kieliszek. Wysokość od 5 do 9 cm. W naszym sklepie internetowym i stacjonarnym znajdziesz bardzo duży wybór butów do tańca latino, jeśli będziesz potrzebowała pomocy, zawsze chętnie doradzimy.