Sansha buty i sneakery

Kategorie produktów

Sansha buty i sneakery

W ofercie naszego sklepu internetowego i stacjonarnego znajdują się towary jednego z największych na świecie producentów tanecznych – firmy Sansha. Produkują profesjonalne buty do tańca klasycznego – puenty, baletki, jazzówki i sneakery do tańców nowoczesnych oraz obuwie do tańca towarzyskiego.

Buty do tańca Sansha to wybór większości instruktorów i nauczycieli tańca. Bardzo trwałe i w dobrej cenie buty sportowe sneakery są bardzo uniwersalnymi butami do tańca. Buty do tańca Sansha są bardzo wygodne i można w nich tańczyć przez wiele godzin. Sansha proponuje wile modeli z różnych materiałów i z różnymi przeszyciami. Do wyboru są różne podeszwy: niskie i wysokie – zawsze dzielone, skórzane, tekstylne lub gumowe. Guma z której są zrobione buty do tańca Sansha jest specjalnie przystosowana do tańca – nie jest zbyt tępa ani zbyt śliska, aby nie narażać kolan na urazy. Podeszwę należy dobrać pod względem powierzchni na której się trenuje. Tego rodzaju buty polecamy szczególnie dla kursantów, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tańcem.

Sansha buty taneczne to również sandałki do tańca towarzyskiego lubiane szczególnie przez Panny Młode, kursantki grup ladies latino i tancerki salsy. Charakteryzuje je bardzo fajna jakość i przystępna, niewysoka cena.

Buty taneczne Sansha to też bardzo wygodne jazzówki na skórzanej podeszwie, sznurowane lub naciągane, uszyte ze skóry lub z materiału.